Zima

28. ledna 2014 v 21:24 | Dommmy |  Téma
Jupí opět sem dávám nový článek k tématu týdne... Ano a ten tokrát není v SOBOTU!!!! Ovšem POZOR dnes je tu více otázek na konci článku.

Pod pojmem zima si předstvím dva "druhy" zimy...:
1) Zima jako chladno, mráz a zima (všechno to jsou synonyma k jednomu výrazu xD)
2) To roční období o kterém vám povyprávím níže
1) Zima chladno a mráz (ano opět ta samá synonyma) to já opravdu nemusím, ano ráda si v tomto chladném počasí sednu s knížkou (notebookem) a čajem (kakaem, kávou) na postel a zahrabu se do peřin, píšu na blog nebo si čtu to je úplně jedno.
2) Ano je to sice podobné jako u 1) ale... Opět ráda si v chladném pčasí sednu k blogu, ke knížce s čajem (kakaem, kávou), ovšem neohrnu nos ani procházce po zasněženém parku s rodinou, nebo s přáteli. Toto roční období ve mě vyvolává úžas nad zasněženou krajinou a nádhernou zarzlou přírodou (opět synonyma) =D. Ihned vyndavám fotoaparát a fotím (někdy sem dám i fotky). Ovšem letošní zima toho moc nevynesla spíše naopak, vypadala spíše jako jaro, až nyní se rozhodla "vyplout" na povrch. Dále jít v tomto počasí do čajovny... no dokonalé. =D Ovšem část zimi kazí škola =( musíme se učit na písemky a je to strašné, dále nám dělají starosti vánoce a dárky. Dále se v zimě nachází pro mě nádherý, ale zároveň je i plný zklamání Valentýn- svátek zamilovaných. A většinou se v Zimě nachází i jarní prázdniny... Další volno...

1) co vy, co si myslíte o Zimě???
2) co je pro vás svátek zamilovaných?? nebo lépe co pr VÁS zanmená??
3) Dárky a vánoce, také nakupujete na poslední chvíly???
4) písemky, jak se na ně připravujete???
4) jarní prázdniny, také si je užíváte???

PAPAPAPAPA
Dommmy xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama