Leden 2014

Zima

28. ledna 2014 v 21:24 | Dommmy |  Téma
Jupí opět sem dávám nový článek k tématu týdne... Ano a ten tokrát není v SOBOTU!!!! Ovšem POZOR dnes je tu více otázek na konci článku.

Pod pojmem zima si předstvím dva "druhy" zimy...:
1) Zima jako chladno, mráz a zima (všechno to jsou synonyma k jednomu výrazu xD)
2) To roční období o kterém vám povyprávím níže
1) Zima chladno a mráz (ano opět ta samá synonyma) to já opravdu nemusím, ano ráda si v tomto chladném počasí sednu s knížkou (notebookem) a čajem (kakaem, kávou) na postel a zahrabu se do peřin, píšu na blog nebo si čtu to je úplně jedno.
2) Ano je to sice podobné jako u 1) ale... Opět ráda si v chladném pčasí sednu k blogu, ke knížce s čajem (kakaem, kávou), ovšem neohrnu nos ani procházce po zasněženém parku s rodinou, nebo s přáteli. Toto roční období ve mě vyvolává úžas nad zasněženou krajinou a nádhernou zarzlou přírodou (opět synonyma) =D. Ihned vyndavám fotoaparát a fotím (někdy sem dám i fotky). Ovšem letošní zima toho moc nevynesla spíše naopak, vypadala spíše jako jaro, až nyní se rozhodla "vyplout" na povrch. Dále jít v tomto počasí do čajovny... no dokonalé. =D Ovšem část zimi kazí škola =( musíme se učit na písemky a je to strašné, dále nám dělají starosti vánoce a dárky. Dále se v zimě nachází pro mě nádherý, ale zároveň je i plný zklamání Valentýn- svátek zamilovaných. A většinou se v Zimě nachází i jarní prázdniny... Další volno...

1) co vy, co si myslíte o Zimě???
2) co je pro vás svátek zamilovaných?? nebo lépe co pr VÁS zanmená??
3) Dárky a vánoce, také nakupujete na poslední chvíly???
4) písemky, jak se na ně připravujete???
4) jarní prázdniny, také si je užíváte???

PAPAPAPAPA
Dommmy xD

moje knihy

26. ledna 2014 v 21:19 | Dommmy |  Něco
Ahojk,
dneska už posldní článek, slibuju...
Určitě už ste o tom slyšeli já nwm jak se to jmenuje a z jakýho blogu to je ale to je jedno. Pokusím se vám to vysvětlit.
Prostě si nastavíte počet knih o kterém si myslíte že ho dokážete přečíst do konce a budete psát jména těch knih + jména spisovatelů k čísilkům.


1. Zavržený, Becca Fitzpatriková
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28,
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.


Já jsem si dala 55 knih. Asi to dám. Jenom pro info. když mám vícedílnou kolekci tak se jeden díl počítá jako jedna přečtená knížka.
Papapapa
Dommmy


News...!!! xD

26. ledna 2014 v 17:10 | Dommmy |  NEWS

!!!NEWS!!!

mÁM TU PRO VÁS MENŠÍ VĚTŠÍ NEWS.

Jde o to že musím dopsat první kapitolu z povídky a dočíst knížku abych mohla dopsat tu recenzy. A ještě budu muset dodělat něco do školy takže toho moc nečekejte.

PAPAPAPAPA

Dommmy


Moje maličkost...

26. ledna 2014 v 16:34 | Dommmy |  moje maličkost- aneb jak přežívám na tomto světě
Ahojinky lidi,
Rozhodla jsem se vás útrapamy, nástrahamy a radostmi mého života.MOJE PRVNÍ JÁ TO KTERÉ JE ŠÍLENÉ A NESKRÝVÁ SE, TO KTERÉ SE NEBOJÍ VYJÍT NA POVRCH A TO KTERÉ CHCE BÝT VIDĚNO! TAKÉ JE TO TO KTERÉ VŠE ŘEKNE DO OČÍ.


MOJE DRUHÉ JÁ TO KTERÉ JE RADĚJI SCHOVANÉ ZA ZÁDY OSTATÍCH A BOJÍ SE ŘICT SVŮJ NÁZOR TO KTERÉ SRŽÍ MOJE PRVNÍ JÁ NA UZDĚ. TO KTERÉ SE NĚKOMU BOJÍ ŘÍCT ŽE HO MILUJE.

Otázky které mě trápí. Ty ani nejsou odpověditelné... Jsou takové, jsou téměř neexistující??? Nebo jsou běžné a jednoduše zodpověditelné? Jeden příklad mé otázky: "Co CHCI dělat až budu dospělá???" nebo to raději vyjádřím ještě jednou formou: "Co BUDU dělat až budu dospělá???" Budoucnost to je to co mě trápí. To je to co to něco nad čím bych se chtěla mě zajímá. Nebo ne??? Další otázka. Co vím a co nevím. Vím to že miluju onoho člověka a ten je pro mě nejdůležitější. Ale vím toho víc než toho nevím, nebo naopak??? Samozřejma mnou. ě že toho více nevím než toho vím. Více než 99,9% světové populace nenám a taky o nich nic nevím. Vím že tady píšu samé žvásty, ale je to pro mě věc nad kterou bych se měla zamyslet nebo ne??? Ale nyní již konec těhle žvástů.
Přejděme k mému "deníku"...
Tento víkend byl velice chaotický jelikož musím naplánovat několik věcí do školního parlamentu a musím udělat dalších mnoho věcí do školy totálně mě to vyčerpává, naštěstí už je po písemkách takže to nejvíc chaotické období je za mnou. Ovšem netuším jak dlouho vydržím v klidu. Hned po vstupu do školy se mi zase všechno zamotá. Byla jsem písemě zkoušená z fyziky a akutně potřebuji dostat jedničku jinak je to dvojka na vysvědčení. Fyzika je můj nejvíc nenáiděný předmět. A to nejen kvůli tomu že je to nudné učivo, ale hlavně protože máme Ulrychovou nebo jak jí přezdívá celá škola "uspávačka hadů". No prostě příšerné. A nadále to vypadá na dvojku z Českého Jazyka, z Matematiky a nakonec z Tělocviku... Takžeee cca. 3-4 dvojky. =( Bohužel pochybuji o tom že budu mít vyznamenání. Dále jsem tento víkend celkem dost přidávala na blog. A ještě dnes přidám NEWS!!!!! Máte se na co těšit.

Takto nějak bude vypadat MOJE MALIČKOST.

Papapapapapapa
Dommmy

Hledám Affs

26. ledna 2014 v 13:08 | Dommmy |  Affs
Lidi hledám Affs takže formulář:
1) Přezdívka
2) Název blogu
3) O čem je tvůj blog
4) Souhlasíš s pravidli??

Pravidla:
1) Budeš chodit na můj blog jednou týdně
2) Zanecháž za sebou nějaký odkaz (komentář)
3) Budeš mít odkaz na můj blog někde u tebe na blogu

Já si přečtu vaše pravidla a taky sem hodim odkaz na váš blog.

Pište do komentu.

Papapapa Dommmy

Téma!!!

25. ledna 2014 v 19:56 | Dommmy |  Téma
WOW, tohle téma je úžasné. Ale bez řečí a bez okolků přejďeme k článku.

Já osobně jsem zažila zatím jen tzv. "dětskou" lásku. A to asi hned několikrát, první v první třídě na základní škole a ta vydržela až do páté třídy kdy se o tom dozvěděl a mě to nějak přešlo. No... Dále pak v Primě ve které tedy zrovna selice em. S tím prvním jsem chodila a potom se se mnou rozešel, a mě to bylo cca dva měsíce celkem líto. Ale nyní na začátku ledna mě to zase přešlo ,takže to bylo asi jenom to obyčejné zalíbení, a já doufala že mě to "zaláskování a zalíbení" na chvíly opustí. Ovšem to jsem se velice mýlila. Tento pátek jsem se totiž nejspíše opět "zamilovala". A to zrovna nejspíše do mého BFF (nebudu jmenovat). No... Aon se onen pátek choval opravdu divně (tedy on je takovej napůl blázen xD ale tohle bylo i na něj moc). Všíchni (skoro všichni) jistě víte že u kluků nyní letí yoyování (i já yoyoju), no a on mě bouchnul jeho hliníkovím yoyem. A jelikož to bolelo tak jsem sykla takové to Au. A on se zachoval vážně divně, prostě mě objal a řekl: "to bude dobrý no tak, hlavně nebreč. To bude dobrý lásko"!!! A já na to "Co?!?!?!?!?!?!?!?!? Ti jeblo ne??" =D No nic. A potom mi stoupl na nohu. A zase "to bude dobrý lásko"... Prostě jak říkám... jeblo mu. No a potm co to ku**a ylo na fb??? Napsal do společnýho chatu naší Primy přesně tohle: "já tě miluju Dominiko"!!!! to mě dostalo no nic. Každopádně ano asi jsem se "zaláskovala".
Dále pak je takováta už "dospělácká" ale ne ta životní. Moje sestra má už téměř rok přítele (možá je to ta životní i když pochybuji). Každopádně dá se to vyjádřit jako ta opravdická láska.
A nakonec ta žívotní. Na život a na smrt.
Nechci se už moc rozepisovat.

1) Tak co líbil se článek???
2) jaké máte vy zkušenosti s láskou???

PAPAPAPAPA
Dommmy

osobité pinetky

18. ledna 2014 v 20:50 | Dommmy |  beauty turtorials
Mám tu pro vás takovej beauty turtorial není to úplně beauty ale to je jedno.

Vezměte si pinetky laky na nehty a papír.
Pinetky ,, navlékněte" na papír a nalakujte jednou barvou. Tuto barvu nehtech zaschnout. Na tuto barvu můžeme udělat proužky, nebo ji jenom potřít třpytivým lakem.

Snad návod potěšil chtěla sem dát i fotky ale na blog.cz je to pro mě složitý a když píšu na telefonu nebo tabletu tak je to nemožné.

Papapa
Dommmy

Téma týdne opět tu

18. ledna 2014 v 18:05 | Dommmy |  Téma
Ehmmmmmmmmmmmmmm
Ahojjjjjjjj
Taaaakkkžžžžžeeeee mám tu pro vás článek k tématu týdne... Ano je Sobota :-D a nyní tady ho máte...!!!

NOC...
Mám ráda tajemno a noci se mi zdají tajemné co skrývají pod pokrývkou z černého hedvábí a ze zlatavých hvězd a zářivého měsíce??? Ještě nádhernější podívanou, kterou si nedokážeme ani představit. Plnou hvězd, planet, měsíců, galaxií a nekonečného prostoru. Ale noc je významná i pro zvířata (např. Sova), ale i pro nadpřirozené bytosti (-//- vlkodlaky). Někteří lidé jsou noční tvorové a užívají si na různých party a diskotékách. Nebo spíme a to je nejdůležitější ze všeho.
1) nějaké výhrady či poznatky???
2) co vy jste noční nebo denní tvor??? Jak by ste popsali noc???

Nová kapitolovka... :-D

14. ledna 2014 v 22:53 | Dommmy
Ahojjjjjjjj lidiiiiiiiii, ale
Takže sem se konečně dokopala to sem dát. Rubriku vytvořím až se dokopu zapnout Pc, těžká totiž píšu na mobilu- umění. tak a nyní už takové menší přiblížení nové kapitolovky.

Název : Kmotr, přítel a Pes Sirius Black aneb 3. Díl HP z pohledu Tichošlápka
Postavy : SIRIUS-TICHOŠLÁPEK, Křivonožka, Lupínky, Harry, Hermiona, Ron, Prašivka (Petigrew)
Místo : Azkaban -> Bradavice
Počet dílů : cca 15
Popis: Siriusovi se ve třetím díle povedlo utéct z Azkabanu (kouzelnického vězení) a ,, spřátelit'' se s Harrym. Je to ale doopravdy vše??? Na co při svých činech a cestách myslel??? Jak přemluvil Křivonožku aby mu pomohl dostat Petigrewa??? To vše se dočtete v mojí nové kapitolovce:Kmotr, přítel a Pes Sirius Black aneb 3. Díl HP z pohledu Tichošlápka.

PS. Na názvu se pracuje...
1) nějaké výhrady či poznatky???
2) jaky název by se vám líbil?????

PAPAPAPAPAPA
Dommmy

Beauty news I.

7. ledna 2014 v 21:44 | Dommmy |  beauty news
Ahojky mám tu pro vás první beauty news... =D tak snad alespoň najdete nějakou inspiraci nákupy...!!!

1) RISE BEYONCÉ 50 ml (City, 900,-) vím není to nejlevnější ale úžasně voní... Podle zpěvačky má všem dodávat odvahu, aby byli takoví jací jsou. Aroma je opravdu jedinečné zpěvačka do této vůně opět přidala svou nejoblíbenější kvetinu... ORCHIDEJ!!!
2) Dvoufázová řasenka Excess Volume Extreme Impact Max Factor (prodává parfumerie Fann, 374,-)
připrav se na neuvěřitelné spojení extrémního objemu a intenzivního černému odstínu. Nová řasenka od Max Factor kombinuje základní vrstvu s maximem objemu se svrchní vrstvou tvořenou černým lakem. Výsledek je dechberoucí. ;D
3) Barva na rty v tužce (essence, 64,90,-) Konečně tu máme novou a trendovou edici "love letters". Je jak stvořená pro zamilované romantičky. Jemné pastelové barvy a lehce třpytivé efekty udělají radost snad každému. K tomu absolutně úžasné láskyplné detaily. "love is omlouvám the air..."
4) Rtěnky Moisture Renew (Rimel London, 129,-) Odteď si nemusíš vybírat mezi výraznými barvami a hydratací. Tahle nová rtěnka je intenzivně hydratační, ale taky tě určitě překvapí patnácti novými odstíny. A protože jsou barevné rty absolutním hitem zimy, je tenhle malý pomocník must-have kouskem snad každé kosmetické taštičky.
5) Tužka Hyaluronic lip Contour (Dermacol, 129,-) Máš pocit ze tvé rty nejsou dost plné??? tahle konturovací tužka je dokáže během několika sekund "přifiknout". Obnovuje 3D strukturu jemné pokožky rtů a dodává jim tak plný vzhled. Tužka je transparentní, takže linka je neviditelná, proto se hod. Ke všem rtěnkám a leske. Zároveň ale zabrání otravnému rozpíjení.