pravda nebo lež

15. října 2013 v 16:46 | Dommmy |  Jednorázovky
Ahojky lidičky!!
Tak mám tu pro vás článek. Je to fakt krátká povídka a je taková o ničem. Ale tady jí máte.

Madison stála se svým klukem Danielem a nejlepší kámoškou Mirandou před školou. Dneska byl první školní den a zároveň začátek posledního roku na střední.
Když začala hodina všimla si že ve třetí lavici sedí nový kluk. Vypadal celkem hezky. Hnĕdé vlasy modré oči a nádhernou svalnatou postavu. Když učitelka dokončila to nudné povídání tak se rozhodla že je na čase představit nového žáka. Jmenoval se Joseph a přistĕhoval se z Montany. Potom už šli domů.

Druhý den ráno...

Když přišla do školy všimla si že tam Dan není. Chtĕla mu zavolat co se dĕje, ale když si vyndala mobil všimla si že má novou zprávu. Byla od Dana. Napsal jí že mu není dobře. Dala telefon do tašky páč začala hodina.
Po hodinĕ se rozhodla že začne flirtovat s tím Josephem. Myslela si že to nikam nepovede. Že to bude jenom nĕjaký laškování. Ale když na ní začal narážet i on trochu se stáhla. Najednou jí políbil. Ze začátku se bránila, ale po chvilce se poddala.
Až doma začala uvažovat o tom co provedla. Má to říct Danovi nebo si to má nechat pro sebe. Hned před tím než si lehla si uvědomila že jestli se jí bude zdát sen nebude určitě nejradostnější, jestli teda vůbec usne.

Když po dlouhém přemítání jestli má Danovi říct pravdu konečně usla, musela uzat za pravdu že s tím snem měla pravdu.

Stála před školou. Vedle ní stál Dan. Najednou k nim přišel Joseph. "Ahoj kotě" pozdravil mě. Chilku mi trvalo než jsem si uvědomila o co go. "Tady ne" snažila jsem se mu zašeptat. Ale on se nedal. "Tys mu to ještě neřekla?" zeptal se jí s pohledem jako by koukal na malí dítě. "Cos mi neřekla???" zeptal se Dan. "Ale nic" snažila jsem se mluvit nahlas, ale zdálo se mi že mě hlas přestal poslouchat a mluvil potichu, nebo se mi to jen zdálo? "Vážně nic?" ptal se Dan, ale já už ho neslyšela.

Probudila mně ostrá bolest v noze. Sadla jsem na zem. Pevně jsem se rozhodla musím to říct Danovi sama, než aby to na něj vychrlil někdo jiný například Joseph. S tím už nechtěla nic mít
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama