Říjen 2013

pravda nebo lež

15. října 2013 v 16:46 | Dommmy |  Jednorázovky
Ahojky lidičky!!
Tak mám tu pro vás článek. Je to fakt krátká povídka a je taková o ničem. Ale tady jí máte.

Madison stála se svým klukem Danielem a nejlepší kámoškou Mirandou před školou. Dneska byl první školní den a zároveň začátek posledního roku na střední.
Když začala hodina všimla si že ve třetí lavici sedí nový kluk. Vypadal celkem hezky. Hnĕdé vlasy modré oči a nádhernou svalnatou postavu. Když učitelka dokončila to nudné povídání tak se rozhodla že je na čase představit nového žáka. Jmenoval se Joseph a přistĕhoval se z Montany. Potom už šli domů.

Druhý den ráno...

Když přišla do školy všimla si že tam Dan není. Chtĕla mu zavolat co se dĕje, ale když si vyndala mobil všimla si že má novou zprávu. Byla od Dana. Napsal jí že mu není dobře. Dala telefon do tašky páč začala hodina.
Po hodinĕ se rozhodla že začne flirtovat s tím Josephem. Myslela si že to nikam nepovede. Že to bude jenom nĕjaký laškování. Ale když na ní začal narážet i on trochu se stáhla. Najednou jí políbil. Ze začátku se bránila, ale po chvilce se poddala.
Až doma začala uvažovat o tom co provedla. Má to říct Danovi nebo si to má nechat pro sebe. Hned před tím než si lehla si uvědomila že jestli se jí bude zdát sen nebude určitě nejradostnější, jestli teda vůbec usne.

Když po dlouhém přemítání jestli má Danovi říct pravdu konečně usla, musela uzat za pravdu že s tím snem měla pravdu.

Stála před školou. Vedle ní stál Dan. Najednou k nim přišel Joseph. "Ahoj kotě" pozdravil mě. Chilku mi trvalo než jsem si uvědomila o co go. "Tady ne" snažila jsem se mu zašeptat. Ale on se nedal. "Tys mu to ještě neřekla?" zeptal se jí s pohledem jako by koukal na malí dítě. "Cos mi neřekla???" zeptal se Dan. "Ale nic" snažila jsem se mluvit nahlas, ale zdálo se mi že mě hlas přestal poslouchat a mluvil potichu, nebo se mi to jen zdálo? "Vážně nic?" ptal se Dan, ale já už ho neslyšela.

Probudila mně ostrá bolest v noze. Sadla jsem na zem. Pevně jsem se rozhodla musím to říct Danovi sama, než aby to na něj vychrlil někdo jiný například Joseph. S tím už nechtěla nic mít

zamilovaná do zadaného

15. října 2013 v 16:29 | Dommmy
Ahojky lidi,
asi jste nepochopilu z nadpisu co tím myslím. No myslím tím novou kapitolovku, kterou se tentokrát pokusím dokončit.

Něco málo k povídce:
hlavní postavy: Dessie, Mirinda, Jake, Christie, Felix, Dave, Silvia
žánr: romantika
místo: L.A.
Počet kapitol: cca. 10-15

PS. obrázek se nezobrazil takže je v galerii

papapapa
Dommmy


první des

12. října 2013 v 21:32 | Dommmy
Ahojky lidičky,
tak konečně se to podařilo‼‼ Dodělala jsem svůj první des. Možná ho jsem dám, až s naučím dávat dess na blog. Obrázek jsem dát nemůžu.
PS. Je příšernej.Praha

12. října 2013 v 15:52 | Dommmy |  Téma
Ahojky lidičky,
Tak jsem se rozhodla že jsem napíšu článek k tématu.

PRAHA
Co k tomu říct. Je to naše hlavní město a zároveňto nejvštšív České republice. Je tam mnoho památek a většina z nich je velmi stará. Např. Karlův most atd. Je zde mnoho pouličních umělců ať už hudebních, od malířství po šperkaství. Ale zároveň je zde mnoho lupičů.

Papapapa
Dommmy♥

omluva

12. října 2013 v 15:36 | Dommmy |  Něco
ehm...
jo tak sorry, ale fakt nestíhám

nejspíš recenze????

5. října 2013 v 11:44 | Dommmy |  Něco
Ahojky lidi,
napadlo mĕ že zavedu recenze ať už na knížky či na filmy. Co vy na to
papapapa
Dommmy

Začíná nám nový měsíc‼‼

1. října 2013 v 15:54 | Dommmy |  Něco
Ahojky lidičky,
Jsem tak nadšená z nového měsíce. Asi se ptáte proč proboha. No protože 28.10 mám narozky‼‼ a taky proto že minulí měsíc (září) jsem sem dala celkem 17 článků takže doufám že tenhle měsíc jich bude ještě víc‼‼‼‼
PS. snad dneska ještě něco přidám.
Papapapa
Dommmy♥