Září 2013

Odhodlaná

30. září 2013 v 21:21 | Dommmy |  Jednorázovky
Ahojky lidičky,
Dnes už vás zdravím po třetí. Rozhodla jsem se že vám jsem malou povídku. Moc se mi nepovedla. Tak račte číst.

Byla na stoprocent rozhodnutá, na sto procent odhodlaná. Udělá to, věděla to. Byla na to připravená. Asi se ptáte proč tady vykládám takovýhle věci. Hned vám to povím. Máme u nás ve třídě fakt úžasně božího kluka. A samozřejmě já taková šedá myška ho nemůže nikdy mít jen pro sebe, Proto když jsem se dozvěděla že jde celá parta do baru nepatrně jsem se tam vloudila. Vzala si na sebe nejvíc sexy šaty co jsem měla ve skříni. A nalíčila se tak že jsem vypadala jako filmová hvězda. Vyrazila jsem. Když jsem dorazila tak jsem okamžitě zamířila k místu kde stála ona skupina lidí. Ale asi metr od nich mě ta odvaha tak nějak přešla. Otočila jsem se směrem k baru. A rychle jsem si objednala dvojtou dávku vodky. Vypila jsem ještě tři rundy a vydala jsem se za nima. Už jsem byla přiměřeně tak opilá abych to udělala. Přišla jsem k němu a začala s nim flirtovat. Nejdřív na mně koukal jako by mi hráblo, ale pak začal na moje bídné flirtující schopnosti reagovat kladně, dokonce si mě přitáhl k sobě a chytil mně za zadek. V tu chvíli jsem byla nejspíš tak opilá že jsem mu na něj šáhla taky. Pozval mě na drink a já samozřejmě přijmula, koupil mi kosmopolitan a sám si dal Ginna. Takhle objednal další čtyři rundy. A já jsem pila a pila a on taky. Po čase mě začal vášnivě líbat a osahávat. Časem ani nevím jak jsme se ocitli u něj v pokoji. Začal mě laskat a svlíkat. Potom asi víte co se stalo. Odvezl mě domů.
Po víkendu jsem šla do školy s úsměvem na tváři. Ale když jsem přišla do třídy všichni se mi smály. Nechápala jsem. Sem tam jsem slyšela: " Ááááááááááááááááááááááááá kasanova přefiknul další roštěnku"
No to snad ne. Rychle jsem běžela na dívč záchody zamkla se do kabinky a totálně jsem se nervově zhroutila.
Takhle to dopadne když se zamiluji do nejhezčího kluka ze třídy.

Papapapa
Dommmy

Báseň: Zima

30. září 2013 v 20:42 | Dommmy |  Básničky
Ahojky lidičky,
FAKT jako sorry s tou zimou ale tuhle báseň už jsem psala před dlouhou dobou jenom jsem neměla náladu to jsem dát takže sorry že to jsem dávám už teď a nepočkala až do zimi, fakt je mi to trapný, ale ta básnička je příšerná. Ale dám jí sem.

ZIMA

V prosinci zima začíná
a vzduch se nad ní napíná.
Slunce, mrak se promění v prach,
a já doufám že letos přiletí zimní drak.

Když koukám z okna ven,
jsem bílou zimou omámen.
Když koukám se na bílou pokrývku,
zdá se mi že jsem ve psím pelíšku.

To co venku vidím,
je něco po čem slídím.
Vidím krásu života,
která se vzduchem proplétá.

A to zima jest,
a k tomu vánoční křest.

Papapapapa
Dommmy

písemka ze zemáku

30. září 2013 v 20:22 | Dommmy |  Škola
AHOJKY LIDIČKY,
Fakt jsem se totálně dneska na****a jo fakt. No prostě jsem totálně zapoměla na písemku ze zemáku kterou naštěstí píšem až zítra takže se teď musim učit. Zatím ahojky snad ještě přidam.
Papapapapa
DommmySmějící se

Diskuze na téma: TAHÁKY

29. září 2013 v 20:54 | Dommmy |  Diskuze na téma
AHOJKY LIDIČKY,
Rozhodla jsem se že tu zavedu diskuzi na téma. Jak jsem vás již informovala. První diskuze bude na téma Taháky. Své vyjádření k tomuto tématu mi napište do komentů.

Můj názor k tématu:
Jenom upozornění je to fakt krátký. Taháky lidi si lidi píškou na mnohá místa Někdy do penálu, na papírek, na kůži, nebo mají speciální tušky ve kterých je papírek a na něj si napíšou ten tahák a tamtadadá. Ale když si to tak vezmete tak ten kdo tahák napíše tak se vlastně i učí. Jás tahákem žádný osobní zkušenosti nemám.
Aco vy už jste někdy tahák použili? A přišel na to učitel?

Papapapa
Dommmy

Pro dnešek končím

25. září 2013 v 21:25 | Dommmy |  NEWS

AHOJKY LIDIČKY,

DNESKA UŽ KONČÍM DALA JSEM SEM ASI PĚT NEBO KOLIK ČLÁNKŮ TAKŽE KONČÍM.

PAPAPAPA

DOMMMY‼‼☺☻♥


DISKUZE??

25. září 2013 v 21:20 | Dommmy |  NEWS

Napadlo mě že bych zavedla diskuse na téma. No není to geniální??? Mě se zdá že je to super nápad. Tak zatím

Papapapa

Dommmy


Něco ze školy aneb školní trapasy po třetí

25. září 2013 v 21:10 | Dommmy |  Školní trable
Ahojky lidičky,
Tak jsem se rozhodla že jsem napíšu takovou malou úvahu, ale jak jste jsi všimli tak jsem jí zařadila do školních trablí. Ani nevím proč prostě mě to tak napadlo. Tak asi jse ptáte proč jsem se rozhhodla že jsem napíšu něco o škole. No prostě jsem se, sprchovala a pak jako blesk z čistého nebe do mě udeřila vzpomínka. Ale nyní již k mému článku.

Jednoho dne mamka byla mamka opožděně na střídní schůzce. Tam jí učitelka řekla že si níčíme kůži. Páč si malujeme na ruce atd. No je pravda že v tý době jsme na tom ujížděli hlavně my holky. Když přišla mamka domů tak se mi podívala na ruce. Nic jsem tam neměla. Takže tomu přestala věřit. Jednoho dne jsem přišla domů a měla jsem totálně pomalovaný ruce. Naneštěstí propiskou na tělo. Takže cajk, ale moje kámoška si jednou od jednoho kluka půjčila lihovku a pomalovala si ruku a obě nohy semozřejmě její mamka si toho všimla a nešlo to dolů (teda šlo ale celkem blbě)
THE END
Papapapa
Dommmy

Téma týdne: Fastfoody

25. září 2013 v 19:49 | Dommmy |  Něco
Ahojky lidi
Rozhodla jsem se že jsem dám článek k tématu týdne.

Fastfoody... Co bych k tomu napsala. Asi jenom tohle: Fakt strašně nám to chutná (teda většinou) jen si vemte burgerking, mc'donald KFC‼ Ale jelikož chráním životní prostředí tak musím říct i jejich druhou stránku. Je to humáč. Maximálně organický je ten papír do kterýho vám dávají ty hamburgry a, který se stejně zamastí takže to nemůžou ani třídit. A ještě saláty atd., ale to je vod kečupu takže zase nic. Popsala bych to dvěma slovy: NEZDRAVÉ POTĚŠENÍ‼‼‼‼☺☻♥
Papapapa
Dommmy

Září nejproduktivnějším měsícem‼

25. září 2013 v 19:30 | Dommmy |  NEWS
Ahojky lidičky
Tím že jsem dneska napsala dva teď už tři články (možná přibude ještě téma týdne) Stalo se září nejproduktivnějším měsícem. Toto je totiž 9. článek a to znamená že jsem sem napsala nejvýce článku za celou existenci tohoto blogu. Jsem na sebe pyšná. I když návštěvnost je teda mizerná. Jinak pro info. nejmýň produktivnější měsíc byl duben s jedním jediným článkem.
Tak zatím
Papapapa
Dommmy

Bleskovka 0.0

25. září 2013 v 19:23 | Dommmy |  Bleskovky
Ahojky lidičky.
Tááááááááááákžéééééééé‼ Rozhodla jsem se že vám sem dám první bleskovku. První dva komenty dostanou samozřejmě nějakou odměnu. Tato odměna bude reklama vašeho na mém blogu toho vašeho blogu. Tak a teď už k bleskovce.

1. Co první měsíc ve škole.
2. Hraješ sims?
3. Jestli ho hraješ tak 1,2,3?
4. Jak často chodíš na můj blog?

Zima vs. Léto
Jaro vs. Podzim
Noc vs. Den
Facebook vs. Skype
The sims vs. Minecraft

PS. Na první část (prní čtyři otázky) Odpovídej normálně, na druhou napiš co máš radši.
Papapapa
Dommmy