Srpen 2013

Bezdomovci

28. srpna 2013 v 22:02 | Dommmy |  Téma

Bezdomovci

Ahojky lidičky tak tu mám článek k tématu týdne (po dlouhé době) A nyní již dost mé ukecanosti a přejděme k článku.

Takže bezdomovci: Co si o nich myslím. No řekla bych že je to hnus a blifajs, ale nemohu. Je pravda že je nemám zrovna v oblibě, ale jedno tvrzení často zapomínáme. Jsou to taky lidé. A to jak si zmařili život jim mi lidé kteří si žijem doma v teploučku u počítačů, píšeme s kamarádama přes facebook, hrajeme hry na mobilech a jíme čokoládové marsky lepíme sprostě na záda. A co oni? Oni si zatím myslí co to získali když našli v cizí popelnici prošlej jogurt, nebo zkyslí mlíko. Je pravda že peníze které získávají utrácí buď za alkohol nebo za sázky ve sportce, ale mysleme na to že to jsou taky ti co si někdy žili stejně jako my, jen o to přišli.

Malé shrnutí

19. srpna 2013 v 15:57 | Dommmy |  NEWS
Ahoj lidi vím že jsem tady vážně dlouho nebyla. Promiňte. Ale napíšu sem takové malé shrnutí jak to bude s tímto blogem dál.

Usmívající seTakže. Napadlo mě že bych zavedla SB (spřátelila bych blogy). Také bych chtěla trochu svůj blog zviditelnit svůj blog. Dále o letní prázdniny se mnou moc nepočítejte. Vím je už trochu pozdě, ale jenom abyste věděli. Do konce prázdnin tady nebudu takže se v rychlosti pokusím přednastavit alespoň dva články. Dále bych chtěla uspořádat výběr na spoluadminku blogu. To je asi vše. Všem přeji hezký zbytek prázdnin.